Om Mediafarm

Mediafarm AS ble etablert i 1996 og har i dag 15 ansatte. Våre forretningsområder spenner fra e-læring til totalleveranser av interaktive multimedia rollespill og besøkssenter. Våre læringsløsninger er basert på pedagogikk i kombinasjon med kreativ bruk av media og teknologi.  Av kunder kan vi nevne Stortinget, Statoil, Utenriksdepartementet, Europaparlamentet, Teekay, Gdf, Vinmonopolet, og Utdanningsdirektoratet. Felles for vår løsninger er målet om å gjøre læring til en opplevelse!

Send mail

Kontakt oss

Tlf: 51 82 11 50
Mail: post@mediafarm.no
Adresse: Sandvikveien 18, 4016 Stavanger



Veien til oss i Mediafarm!


Mediafarm finner du i nyinnredet lokale på Hillevåg i Stavanger, vis-à-vis Felleskjøpet. Adressen er Sandvikveien 18, 4016 Stavanger. Ta gjerne også en titt via Google Maps



Google Maps



Mediafarm ansatte

Her har du gjengen på en god dag, med direkte kontaktinformasjon og en kort introduksjon av hver ansatt. Vårt sentralbord har telefon 51 82 11 50 og mail post@mediafarm.no

Frode Søreide
Daglig leder

@: frode@mediafarm.no
M: 975 05 005 T: 51 82 11 50

Vilhelm Skjærpe
Utviklingssjef

@: vilhelm@mediafarm.no
M: 45 29 30 70 T: 51 82 11 50

Thomas W. Holm
Økonomi controller

@: thomas@mediafarm.no
M: 477 52 749  T: 51 82 11 50

Margareth V. Løining
Sekretær

@: margareth@mediafarm.no
T: 51 82 11 50

Marit Skråmestø
Prosjektleder

@: marit@mediafarm.no
M: 959 11 738 T: 51 82 11 50

Julien Barbier
Grafisk designer

@: julien@mediafarm.no
M: 48 09 84 26

Sturla F. Ås
Grafisk designer

@: sturla@mediafarm.no
M: 482 77 139

Morten Tvedten
Utvikler

@: morten@mediafarm.no
M: 900 58 126  T: 51 82 11 50

Keith Vanning
Utvikler

@: keith@mediafarm.no
M: 926 95 871 

Martin Grude Arneberg
Multimedieutvikler

@: martin@mediafarm.no
M: 415 67 072 

Ida Ludvigsson
Manus- og konseptutvikler

@: ida@mediafarm.no
M: 916 01 126 

Silje Bahr Ogne
Markedsutvikler

@: silje@mediafarm.no
M: 942 96 459